Hovedsiden | Om oss | Produkter | Nettbutikk | Tips | Forhandlere
  
 

   
 

Grimstad Planteskole leverer i dag kvalitetsplanter til hagesentre, planteskoler og anleggsgartnere over hele Norge. Vi eksporterer også til Sverige, Finland, Danmark, Island og Baltikum.

-Norske planter for det nordiske klima-
 
   






Hordaland

Hagesenter E-post Telefonnr.
Hageland Fantoft
Fantoftvn.9
5072 Bergen
fantoft@mesterhagen.no 55918030
Hageland Åsane
Åsamyrane 90
5116 Ulset i Åsane
asane@hageland.no 55395600
Hageland Fyllingsdalen
Hagesenter, J.L.Mowinkels vei 85
5145 Fyllingsdalen
fyllingsdalen@hageland.no 55155010
Hageland Litland
Bysheim, 5282 Lonevåg
litland@hageland.no 56393057
Hageland Sotra
Gjertrudveien, 5353 Straume
sotra@hageland.no 56321252
Hageland Vasstun
Vasstun 5750 Odda
vasstun@hageland.no 53641941
Hageland Fredheim
5486 ROSENDAL
fredheim@hageland.no 53481220
Hageland Eikanger
Sauvågen 251
5913 EIKANGERVÅG
eikanger@hageland.no
56357730
Hageland Knarvik
Lyngvegen 1, 5914 Isdalstø
post@soderstromhage.com 56351765
Hageland Dale
Dale Senter
6963 Dale i Sunnfjord
blomstertorget@hageland.no 57739800
Hageland Stord
Hatlandsmyro 20
5412 Stord
stord@hageland.no 47036075
Hageland Askøy
Juvik
5300 Kleppestø
askoy@mesterhagen.no 56152929 
Hageland Sakseide
5437 Finnås
sakseide@hageland.no 53425402 
Hageland Voss
Rykkesvegen 81
5705 Voss
rykke@hageland.no 91780418
Hageland Sotra
Ulsmågvegen 7
5353 Straume
post@mesterhagen.no 99250125




   
 
Akershus
Aust-Agder
Buskerud
Finnmark
Hedmark
Hordaland
Møre og Romsdal
Nord-Trøndelag
Norland
Oppland
Oslo
Rogaland
Sogn og Fjordane
Sør-Trøndelag
Telemark
Troms
Vest-Agder
Vestfold
Østfold