Hovedsiden | Om oss | Produkter | Nettbutikk | Tips | Forhandlere
  
 

   
 

Grimstad Planteskole leverer i dag kvalitetsplanter til hagesentre, planteskoler og anleggsgartnere over hele Norge. Vi eksporterer også til Sverige, Finland, Danmark, Island og Baltikum.

-Norske planter for det nordiske klima-
 
   






Hordaland

Hagesenter E-post Telefonnr.
Hageland Fantoft
Fantoftveien.9, 5072 Bergen
fantoft@mesterhagen.no 55918030
Hageland Åsane
Åsamyrane 90, 5116 Ulset i Åsane
asane@hageland.no 55395600
Hageland Fyllingsdalen Hagesenter 
J.L. Mowinkels vei 85, 5145 Fyllingsdalen
fyllingsdalen@hageland.no 55155010
Hageland Litland
Bysheim, 5282 Lonevåg
litland@hageland.no 56393057
Hageland Sotra
Gjertrudveien, 5353 Straume
sotra@hageland.no 56321252
Hageland Vasstun
Vasstun, 5750 Odda
vasstun@hageland.no 53641941
Hageland Fredheim
5486 Rosendal
fredheim@hageland.no 53481220
Hageland Eikanger
Sauvågen 251, 5913 Eikangervåg
eikanger@hageland.no
56357730
Hageland Knarvik
Lyngvegen 1, 5914 Isdalstø
post@soderstromhage.com 56351765
Hageland Dale
Dale Senter, 6963 Dale i Sunnfjord
blomstertorget@hageland.no 57739800
Hageland Stord
Hatlandsmyro 20, 5412 Stord
stord@hageland.no 47036075
Hageland Askøy
Juvik, 5300 Kleppestø
askoy@mesterhagen.no 56152929 
Sakseide Gartneri
5437 Finnås
saksgart@online.no 99316740
Hageland Os
Bjørrevollen 1, 5217 Hagavik
os@hageland.no 98293066
Hageland Sotra
Ulsmågvegen 7, 5353 Straume
post@mesterhagen.no 99250125
Hageland Kilden
Søråshøgda 9, 5235 Rådal
kilden@hageland.no 55137156




   
 
Akershus
Aust-Agder
Buskerud
Finnmark
Hedmark
Hordaland
Møre og Romsdal
Nord-Trøndelag
Norland
Oppland
Oslo
Rogaland
Sogn og Fjordane
Sør-Trøndelag
Telemark
Troms
Vest-Agder
Vestfold
Østfold