Hovedsiden | Om oss | Produkter | Nettbutikk | Tips | Forhandlere
  
 

   
 

Grimstad Planteskole leverer i dag kvalitetsplanter til hagesentre, planteskoler og anleggsgartnere over hele Norge. Vi eksporterer også til Sverige, Finland, Danmark, Island og Baltikum.

-Norske planter for det nordiske klima-
 
   






Rogaland

Hagesenter E-post Telefonnr.
Brynes Planteskoler AS
Jåttaveien 92, 4020 Stavanger
post@brynesplanter.no
51883255
Hageland Klingsheim
Tjeltavn. 158, 4054 Tjelta
klingsheim@hageland.no
51654502
Hageland Edens Have
Tanangervn. 65, 4058 Tananger
john@edenshave.no 51690758
Hageland Strand
Nedre Barkvedvei 13, 4100 Jørpeland
strand@hageland.no 51749188
Hageland Vea
Boks 44
4295 Vedavågen
vea@hageland.no
52824408
Hageland Tronsholen Tronsholen, 4325 Sandnes tronsholen.hagesenter@c2i.net
51660406
Hageland Raglamyr
Rønnevik
5536 Haugesund
raglamyr@hageland.no 91551865
Spanne Plantesalg AS
Spannevn. 355, 5542 Karmsund
post@spanne.no
52832400
Hageland Ølen
Nerheim Store, 5580 Ølen
ebnes@hageland.no 53768026
Hageland Egersund
Tengs, 4373 Egersund
egersund.hagesenter@hageland.no 51493200
Hageland Bygnes
Vestheimvegen 7, 4250 Kopervik
bygnes@hageland.no 53768026




   
 
Akershus
Aust-Agder
Buskerud
Finnmark
Hedmark
Hordaland
Møre og Romsdal
Nord-Trøndelag
Norland
Oppland
Oslo
Rogaland
Sogn og Fjordane
Sør-Trøndelag
Telemark
Troms
Vest-Agder
Vestfold
Østfold